Wszystkie informacje techniczne zawarte w serwisie stanowią wiedzę i doświadczenie ludzi związanych z firmą LUMEN. Kopiowanie i używanie informacji zawartych na stronie internetowej bez zgody firmy jest zabronione.
Copyright © Lumen 2012
MONTAŻE REKLAM
Wykonujemy montaże reklam wyprodukowanych przez nas jak i zlecone na terenie całego kraju. Aby optymalizować koszty związane z montażami, zapewnić szybkość i kompleksowość ich wykonania, nawiązaliśmy współpracę z kilkudziesięcioma ekipami monterskimi w różnych regionach kraju. Baza naszych kooperantów jest na bieżąco przez nas weryfikowana i aktualizowana. Pracują z nami tylko fachowcy w swojej dziedzinie.
Na bieżąco audytujemy prowadzone prace w terenie. Po wykonanej usłudze przekazywany jest klientowi komplet dokumentów związanych z poszczególnymi lokalizacjami obejmujący dokumentację fotograficzną, protokoły odbioru oraz uwagi montażystów dotyczące wykonanej pracy. Wszystko po to by zapewnić Pa
ństwu najwyższą jakość proponowanych usług.

Do wykonywania oferowanych przez nas usług jesteśmy przygotowani zarówno merytorycznie, praktycznie jak i technicznie. Skorzystaliśmy z dotacji Unijnych finansując zakup wysokiej klasy urządzeń wykorzystywanych przy wykonywanych przez nas pracach.